Demonstracje - Manifestacje - Protesty
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

23 - a pieśni religijne

Go down

23 - a pieśni religijne  Empty 23 - a pieśni religijne

Pisanie by Last Sob Mar 16, 2013 9:27 pm

Ja mam nadzieję że nie będzie śpiewania pieśni religijnych, ja np na marsz się wybieram ale nie jestem ani katolik ani w religie nie wierzę, i jak czytam pomysły by śpiewać pieśni typu "Maryjo"... nie chce urazić nikogo ale każdy ma prawo wyboru i swego zdania, a nie chce by potem marsz kojarzono z "moherami" czy żeby ktoś go wykorzystał np rydzyk do swych celów dzięki tzw "moherom" Co do tych co się obwieszczają że są z Anonymous zdanie swe napisałem w wątku Szczecin już raz grozili i jakoś nic się nie stało.... Zresztą wycięcie kawałka filmu V i podłożenie głosu IVO hmmm nie wymaga większych zdolności wirtual dub i gotowe a potem YT, szczerze zawiodłem się wtedy czekając na te GB danych (Choćby zamach smoleński), a Boni ACTA podpisał... Manifest zaś należy wręczyć nowemu rządowi technicznemu jako ULTIMATUM narodu i obywateli - i dać jakiś limit czasu - takie moje zdanie. ZAŚ obecnemu jeden manifest - ŻĄDAMY natychmiastowej dymisji, choć wiadomo że donek i reszta się tak zaczepili że nie oddadzą władzy co zapowiedział bul "Łatwo władzy nie oddamy", nie po to były serwery wyborcze w rosji i śmierć (dziwna) informatyka w dwa dni po tym jak opisał to, oraz skarga do strasburga gdzie udowodniono fałszerstwo wyborów by teraz oddali władzę ....

Last

Liczba postów : 16
Join date : 11/03/2013

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach