Demonstracje - Manifestacje - Protesty
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

23 palikociarnia ?

2 posters

Go down

23 palikociarnia ? Empty 23 palikociarnia ?

Pisanie by Last Nie Mar 17, 2013 10:42 am

http://narodowcy.net/23-marca-prowokacja-palikociarni/2013/03/16/ na fejsie są komentarze że ten cały manifest jest bardzo podobny do programy wyborczego RP i niezbyt pochlebne artykuły o organizatorach ....Czy ktoś to sprostuje ?

Last

Liczba postów : 16
Join date : 11/03/2013

Powrót do góry Go down

23 palikociarnia ? Empty Re: 23 palikociarnia ?

Pisanie by Polka Nie Mar 17, 2013 2:17 pm

Bez paniki. Jest informacja od przemo w podanym linku.
"Na wstępie widzę że idziecie droga portalu fronda.pl i poraz kolejny ośmieszacie i obsmarowujecie ludzi ktorzy z polityką nie mają nic wspólnego akurat tak się składa że ja osobiście mam poglady prawicowa ale na dzień dzisiejszy nie zagłosował bym na żadną partie kóra siedzi w sejmie od 23 lat są to ludzie którzy zmieniają się tylko miejscami a okradają nas równo ! Idąc dalej jest to inicjatywa obywatelska nie popierana przez żadną partie polityczną na zgromadeniu o raz marszu będzie zakaz barw politycznych oraz kominiarek jedynie barwy narodowe biało cerwone ! Nie jesteśmy przez nikgo finasowani ! Szanowna redakcja narodowcy.pl jeśli chcecie się skontaktowac lub zaczerpnąc wiecej informacji proszę o kontakt ! Pozdrawiam"

Polka

Liczba postów : 35
Join date : 05/03/2013

Powrót do góry Go down

23 palikociarnia ? Empty Re: 23 palikociarnia ?

Pisanie by Last Nie Mar 17, 2013 5:29 pm

Nie panikuje, wrzuciłem to by zainteresowany mógł sprostować, bo jeśli z nim rozmawiałem na gg to nie wiedział o tym, dałem mu link... Akcje reklamuje gdzie mogę po necie w skromnym swoim zakresie jak mogę, a palikotowi nic nie da pojawienie się bo marsze będą w różnych miastach co najwyżej można mu okazać swoje "poparcie" jajami he he, nie zapanuje nad tym dla własnego użytku bo mu nikt kto myśli nie wierzy, agent tuska i tyle ;/ ...na ACTA pamiętam też wsadził "ryjka", a narodowcy co widzę nie uznali tego za ich oświadczenie, a wszelkich prowokacji będzie szczególnie jak ta idea się będzie rozwijać i nieść niepokój że ktoś śmie zakłócać konsumpcje przy korycie...Dlatego jestem za tym co organizatorzy jedne barwy biało-czerwone i nic co dzieli, ani religijnych ani kibicowskich tylko to co łączy Biel i czerwień, od lat nie śpiewałem hymnu polski nawet będąc na meczu reprezentacji bo słowa "Co nam obca przemoc wzięła szablą odbierzemy" śpiewana przez donka czy bula wydawała mi się szyderstwem i kpiną...."Co nam inni nie zabrali z uśmiechem tusk wyprzeda" niestety na dziś dzień to jest bliższe, ludzie śpiewają hymn Polski nie słuchając słów ani ich nie respektując i to boli

Last

Liczba postów : 16
Join date : 11/03/2013

Powrót do góry Go down

23 palikociarnia ? Empty Re: 23 palikociarnia ?

Pisanie by Polka Nie Mar 17, 2013 8:12 pm

Dobrze, że zwróciłeś na to uwagę bo faktycznie wyglądało jakby Narodowcy podważali autentyczność akcji.
A ten rząd i jego otoczenie to jakieś takie niepolskie. Trzeba to zmienić! Polska to ojczyzna Polaków.

Polka

Liczba postów : 35
Join date : 05/03/2013

Powrót do góry Go down

23 palikociarnia ? Empty Re: 23 palikociarnia ?

Pisanie by Last Pon Mar 18, 2013 4:44 pm

Uhm organizator wydał oświadczenie jednak nic nie napisał odnośnie tego czy to faktycznie on organizował NIE dla Kaczyńskiech na wawelu? I czemu akcje zaplanowaną na 20 (jak podaje pokrzywdzeni org) przełożono na 23 godz 17, sporo ludzi zadaje pytania, są nie ufni wahają się boją się prowokacji, są i tacy co zarzucają celowe przeniesienie akcji ze 20 na 23 na godzinę wieczorną...Pewne rzeczy trzeba wyjaśniać i prostować od razu w celu wiarygodności, nie dawać powodu do zwątpień ludziom oraz możliwości sabotowania tym co mają w tym swój cel, ale zawsze pociesza myśl że jeśli to prowokacja to chyba anonymous nie popuści skoro poparło prowokatorom tym razem : )

Last

Liczba postów : 16
Join date : 11/03/2013

Powrót do góry Go down

23 palikociarnia ? Empty Re: 23 palikociarnia ?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach