Demonstracje - Manifestacje - Protesty
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Szczecin - poparcie dla akcji "Obalić rząd tuska"

3 posters

Go down

Szczecin - poparcie dla akcji "Obalić rząd tuska" Empty Szczecin - poparcie dla akcji "Obalić rząd tuska"

Pisanie by Last Pon Mar 11, 2013 2:06 pm

Szukam kilku osób chętnych do pomocy w plakatowaniu szczecina na wzór plakatowania w warszawie, w celu jak największego informowania społeczeństwa o zamierzonej obywatelskiej inicjatywie, jak wiadomo cenzurowane media reżimowe milczą ...Może niedziela 17 ?

Last

Liczba postów : 16
Join date : 11/03/2013

Powrót do góry Go down

Szczecin - poparcie dla akcji "Obalić rząd tuska" Empty re

Pisanie by Rafa? Wto Mar 12, 2013 9:09 am

pytanie czy "reklamować" Wa-wę, czy organizować coś w Szczecinie?

Rafa?
Gość


Powrót do góry Go down

Szczecin - poparcie dla akcji "Obalić rząd tuska" Empty Re: Szczecin - poparcie dla akcji "Obalić rząd tuska"

Pisanie by Kacper Rebel Wto Mar 12, 2013 11:32 am

Wydaje mi sie ze i jedno i drugie - bedzie wiele osob, ktore po prostu nie stac na wyjazd do stolicy - moglyby wtedy zebrac sie w Szczecinie. Z drugiej strony wielu osobom nie pasuje taka pozna godzina akcji, ze wzgledy na powrot do swojego miasta. Wiec ja bym sie skupil na organizacji akcji w szczecinie. Kto sie zainteresuje wydarzeniem to i tak dowie sie ze glowny protest jest w Warszawie i jezeli bedzie chcial/mogl to przyjedzie tutaj.

Kacper Rebel

Liczba postów : 16
Join date : 03/03/2013

Powrót do góry Go down

Szczecin - poparcie dla akcji "Obalić rząd tuska" Empty Re: Szczecin - poparcie dla akcji "Obalić rząd tuska"

Pisanie by Last Czw Mar 14, 2013 11:21 pm

Wiadomo że 1: tusk władzy nie odda za dużo ma na sumieniu i w głowie mu dożywotnia dyktatura na wzór putina, to że będą różne prowokacje jak już zaczęto że to akcja PiS bądź RP i inne to norma, więc że nie jednej a wielu i w wielu miastach potrzeba akcji to pewnik 2- pewnik taki sam jak to że ABW i inne "spec służby" biorą pod lupę adresy IP i dane osobowe ludzi z takich forów jak te (nic nowego) więc jak komu siadzie mail czy gg to też nie ma co się dziwić, 3 - A jaka alternatywa? Rząd techniczny propozycje, jakiś zamysł musi być? To że gdyby wybory odbyły się dziś to wygrało by PO 31 % to czysta socjotechnika działająca na słabe móżdzki i wbijanie do głowy że i tak wygra PO, szlak potem trafia jak np jadę taxi i słyszę "Ja głosuje na PO bo i tak nikt inny nie ma szans" Sam chce być 23 w wawie zobaczyć jak będzie ilu będzie, czytam różne fora i komentarze, podoba mi się idea zjednoczenia kibiców pod jedną barwą biało-czerwona oni już są zorganizowani i jest ich sporo, na marszu powinna być jakaś reklama sprytna tego forum by ludzie mieli miejsce do organizacji, podczas marszu niepodległości byli dziennikarze jacyś nie zależni co pisali o policyjnej prowokacji jak wydawano z aut petardy ludziom w kominiarkach nagrywali to w nagrodę policja rozwaliła im laptopy, dobrze mieć takich dziennikarzy co by filmowali przebieg, Ta akcja nie spodoba się "koryciarzom" więc różne rzeczy mogą się wydarzyć, i pytanie główne czy w końcu da się ruszyć podzielonych polaków...Jeden komentarz jaki czytałem gościa który podaję się za anonymous mnie rozwalił... Anonymous Ci którzy tak grozili w necie że jak tusk podpisze ACTA to ujawnią tyle GB danych o zamachu w smoleńsku śmierci Leppere i t d, kompletnie stali sie niewiarygodni bo tusk pod naciskiem obamy wbrew swojej guru merkel kazał boniemu podpisać ACTA i Ci wielcy z anonymous jakoś żadnej groźby nie spełnili więc teraz ich żądanie że chcą pierw coś zobaczyć zanim poprą akcję to - takie groźby pod adresem "rządu" to naprawdę nie poważna sprawa, za grube to ryby, liczą się fakty i czyny ... tusek podpisał pod naciskiem obamy bo jest w potrzasku jakby nie podpisał obama by ujawnił dokumenty z satelit o smoleńsku...ale i tak obama się przeliczył myślał że jak jeden podpisze inni podpiszą...Wyciąc kawałek filmu V jak Vandetta podłożyć głos IVO i wrzucić na YT żadna sztuką każdy morze i pogrozić. Organizacja przeciwko ACTA była szybka i w różnych miastach (nie wiąże jej z wypowiedzią rzekomego anonymous z komentarzy o akcji 23) szkoda tylko że widać wystarczyła do zadowolenia, a i tak nie odniosła skutku bo boni podpisał na rozkaz donka, donek nie liczy się z ludźmi i naprawdę wielkiej siły będzie potrzeba i zaparcia by cokolwiek ruszyć i codziennych protestów ...

Last

Liczba postów : 16
Join date : 11/03/2013

Powrót do góry Go down

Szczecin - poparcie dla akcji "Obalić rząd tuska" Empty re

Pisanie by Rafa? Pią Mar 15, 2013 10:52 am

dużo napisane -lecz przesłanie jedno
zgadza się, musimy to skończyć, zaczniemy, trochę potrwa ale nie można się poddawać!!!

Poza tym my również musimy otwierać ludziom oczy czyli tłumaczyć, tłumaczyć, tłumaczyć... do skutku
jeśli zrobimy to co chcemy, czyli obalimy dzisiejszy rząd musimy bardzo uważać aby nikt z bandy czworga się sprytnie nie zakręcił, bo wówczas nasz wysiłek pójdzie na marne
ja osobiście jestem za zmianą systemu, bo komuna której nigdy się nie pozbyliśmy (a tylko ludziom wmówiono) wyniszczy nas do końca!
Popieram Korwina, ale nie obchodzi mnie czy to on będzie u władzy czy ugrupowanie które chce PRAWDZIWYCH zmian systemowych - partia typowo prawicowa - takie jest moje zdanie!

Rafa?
Gość


Powrót do góry Go down

Szczecin - poparcie dla akcji "Obalić rząd tuska" Empty Re: Szczecin - poparcie dla akcji "Obalić rząd tuska"

Pisanie by Last Pią Mar 15, 2013 3:26 pm

więc 23 warszawa - reklama strony by jak najwięcej ludzi tu wchodziło a potem Tematy - miasta i organizowanie ile się da - duża flaga z logo strony czy ulotki ? Jaki macie plan na reklamę strony ? Tu jest Administrator więc prowokacje i głupie wpisy będą pod "naszą kontrolą"

Last

Liczba postów : 16
Join date : 11/03/2013

Powrót do góry Go down

Szczecin - poparcie dla akcji "Obalić rząd tuska" Empty ...

Pisanie by Mariuszo Pią Mar 15, 2013 5:08 pm

...kiedyś Szczecin był największym ośrodkiem przemysłowym w tej części Polski, dziś... cóż.... Mieliśmy swój udział w wydarzeniach 70, 81, 89, ale to juz było, jednak nie spiewajmy "nie wróci więcej" w dalszym ciągu jesteśmy dużym miastem w dodatku jednym z niechlubnej czołówki jeśli chodzi o wzrost bezrobocia i ubóstwa. Ruszmy więc swoje cztery litery, bądzmy wszędzie w sieci, na plakatach, na miejskim grafitii, krzyczmy głośno, że chcemy zmian, pokażmy swoje niezadowolenie, nie chowajmy głowy w piasek, bo lepiej "umrzeć" z szablą w ręku, niż wegetować pod strzałami z ekonomicznego bata. Tu w Szczecinie - mało kto zdaje sobie z tego sprawę, a jednak- Cierpimy szcególnie przez nieudolność tego, jak i poprzednich rządów. Chodzi mi o nic innego jak brak rozwoju infrastruktury tak drogowej jak i kolejowej w całym kraju. Co się stało z bilionami złotych, które od czasu wprowadzenia akcyzy na paliwo, miało iść na drogi. Mamy idealne położenie, żeby zostać miastem tranzytowym, tętniącym życiem pomimo braku przemysłu. Myślicie, że pieniądze na drogi są marnotrawione przez niegospodarność?? Niestety nie tylko- Państwo ze słabą infrastruktura w dzisiejszych czasach to państwo słabe- A naszym sąsiadom nie zalezy na silnej Polsce, zresztą nigdy w historii nie zależało. Uczmy się wiecej Historii, a mniej oglądajmy TV, a zobaczycie jak szybko otworzą nam się oczy. Weźmy to do siebie, otwórzmy oczy, wyjdzmy na ulicę.... bunt mamy we krwi. I powołajmy kiedyś do życia rząd fachowców, bo takich nam nie brakuje. Ale zanim wyjdziemy, poczytajmy Orwella i zapamiętajmy lekcję, by nie powielać błędów, zresztą swoich własnych. Nie stańmy się muszkieterami z pieśni J. Kaczmarskiego
Pozdrawiam Wszystkich

Mariuszo
Gość


Powrót do góry Go down

Szczecin - poparcie dla akcji "Obalić rząd tuska" Empty Re: Szczecin - poparcie dla akcji "Obalić rząd tuska"

Pisanie by Polka Pią Mar 15, 2013 5:50 pm

Bierzmy przykład od tych, którzy już to zrobili.
W Islandii obywatelom udało obalić się nieudolny rząd i powołać nowy zbudowany z ludzi bez partyjnych legitymacji.

http://circ.nowyekran.pl/post/51223,islandia-media-o-tym-milcza

http://ukrytawladza.wordpress.com/2011/12/05/islandzka-lekcja-dla-calego-swiata/

Polka

Liczba postów : 35
Join date : 05/03/2013

Powrót do góry Go down

Szczecin - poparcie dla akcji "Obalić rząd tuska" Empty Re: Szczecin - poparcie dla akcji "Obalić rząd tuska"

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach