Demonstracje - Manifestacje - Protesty
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Rząd techniczny ?

Go down

Rząd techniczny ? Empty Rząd techniczny ?

Pisanie by Last Pon Mar 18, 2013 3:10 pm

Wysłuchałem na YT wywiadu z rzecznikiem (Kacper RebeL) he he kim jesteś jak się nazywasz i wiele więcej ABW już dawno wie to o anonimowości zapomnieć może każdy z nas nawet tu piszący, ale mam pytanie te co wielu już ludzi zadaje, a mianowicie CO DALEJ ? Rząd techniczny musi jaki być w zanadrzu w propozycji, ostatnio wyczytałem na FB że ktoś zgłaszał kandydaturę tą samą co PiS czyli profesora Glińskiego, czy WY jako organizatorzy macie już jakieś konkrety? Nazwiska osób do rządu tzw fachowców? Nie związanych z partiami? Coś musi być ludzie słusznie zadają pytanie kim zastąpić obecnych? Inaczej znów jakiś bolek albo inny będzie chciał skorzystać, a po tylu nauczkach na rączki trzeba patrzeć i nikt kto ma szczere intencje się tym nie obrazi ... Jako organizatorzy dajcie na FB propozycje ludzi do rządu technicznego by userzy zgłaszali swoje pomysły w końcu to obywatelska inicjatywa....w tym wywiadzie te pytanie w odpowiedzi też słabo wypadło, przygotowanie musi być takiej listy.... Wybory przedwczesne, SERWERY w rosji więc wygra PO i powie widzicie wola narodu, o sfałszowaniu poprzednich pisałem, profesor który to wykrył zmarł w 3 dni później (atak serca) a skargę w w strasburgu odrzucił sędzia jeden dobry kumpel angeli merkel he he https://www.youtube.com/watch?v=1QL0bXxjqEQ&feature=share

Last

Liczba postów : 16
Join date : 11/03/2013

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach